O NAS

Misją PremiumState jest układanie portfeli inwestycyjnych naszym Klientom, w oparciu o nieruchomości premium. Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.

julia lewandowska - O NAS

Julia Lewandowska
właścicielka PremiumState®

Julia Lewandowska jest ekspertem nieruchomości premium z 12-letnim doświadczeniem, nr licencji 16218, doświadczony i utytułowany manager w międzynarodowej firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami premium oraz trener sprzedaży. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie, doktorantka badająca nieruchomości premium na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej. Prowadzi vlog PremiumState, w którym przybliża subskrybentom wiedzę oraz nowinki dotyczące rynku nieruchomości premium.

Nieruchomościami interesowała się od zawsze. Na studiach doradzała sąsiadom i znajomym jak skutecznie wynająć mieszkanie i przygotować umowę najmu pomiędzy stronami. Tak rozpoczęła swoją karierę w branży nieruchomości, płynnie tworząc z niej sposób na życie. Przez ponad dekadę przeprowadziła z sukcesem setki transakcji na rynku nieruchomości. Wykształciła wielu ekspertów nieruchomości. Dziś jest wsparciem dla swoich lojalnych klientów oraz koordynuje transakcje ekspertów PremiumState – Tomasza, Andrzeja, Mariusza, Moniki oraz Kamila.

Prywatnie żona najsłynniejszego w Polsce oceanografa, przedsiębiorcy, naukowca i podróżnika Łukasza Lewandowskiego. Jako sport upodobała sobie rolki, na których jeździ przez okrągły rok, po ulubionych nadmorskich torach w Trójmieście. Można spotkać ją też w pracowni malarskiej – tworzenie sztuki uspokaja i uszczęśliwia ją oraz  posiadaczy jej obrazów. Często wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym, jak na prawdziwego ambitnego leadera przystało, że po drugiej stronie lęku jest to, czego pragniemy.

Pragmatyczna. Kieruje się skutecznością, rozwojem, ambicją. Jest bezpośrednia, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym. Nieustannie się uczy. Zawsze znajdzie rozwiązanie nawet na pozór patowej sytuacji.

tomasz kucharski - O NAS

Tomasz Kucharski
starszy ekspert nieruchomości premium

Tomasz Kucharski jest ekonomistą i doświadczonym managerem. Nieustannie się kształci, aby jego klienci z przyjemnością wspominali zakup czy sprzedaż apartamentu czy rezydencji. Właśnie na jednym ze szkoleń prowadzonym przez dr Mateusza Grzesiaka poznał Julię Lewandowską i wówczas podjął decyzję o zmianie branży biznesowej.

Tomasz to entuzjasta wyjątkowych wnętrz i zapierających dech w piersiach widoków. Nic dziwnego, że decydując się na życie w Trójmieście wybrał za swoje miejsce apartament z widokiem na morze.

Nieruchomości były w jego rodzinie od zawsze. Bliska rodzina Tomasza zajmuje się budową luksusowych domów w jego ulubionej Australii, do której jeździ na urlopy, chyba, że akurat spędza je w zjawiskowym Laax, uprawiając narciarstwo wyczynowe.

Świetny strateg, swoje umiejętności rozwija grając z przyjaciółmi w szachy i gry logiczne. Głęboko zakorzeniony w biznesie. W swojej karierze zarządzał ponad 700 osobowymi zespołami sprzedażowymi, pracował w największych instytucjach finansowych na świecie. Dlatego świetnie układa portfele inwestycyjne swoim klientom.

Klienci uwielbiają z nim pracować. Zachowanie ponadprzeciętnego spokoju nawet w najbardziej krytycznych, emocjonalnych momentach, w których bez jego płynącego i spójnego spokoju w zachowaniu, głosie, argumentacji mogłoby dojść do eskalacji niepotrzebnego konfliktu. Przy takim ekspercie nieruchomości premium cały proces zakupu czy sprzedaży będzie powodował wrażenie najprzyjemniejszej przygody w życiu.

andrzej dworzynski - O NAS

Andrzej Dworzyński
starszy ekspert nieruchomości premium

Andrzej Dworzyński absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Prawa i Administracji. Posiada bogate doświadczenie w pracy z ludźmi, w sprzedaży dóbr luksusowych i kierowaniu milionowymi projektami, potwierdzają to jego wyniki biznesowe, czy też dyplom Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. Spotkanie biznesowe z Julią Lewandowską sprawiło, że pożegnał dotychczasową branżę motoryzacyjną i postanowił dołączyć do elitarnego zespołu PremiumState.

Andrzej od najmłodszych lat zakochany w Bałtyku nie wahał się ani chwili kupując swoje pierwsze mieszkanie z widokiem na morze. Doświadczenie w nieruchomościach budował realizując z powodzeniem kolejne prywatne inwestycje, z których czerpie zyski pasywne do dziś. Obecnie prowadzi projekt badawczy związany z flipem na rynku nieruchomości wtórnych.

Miłośnik sportu i rekreacji, można go spotkać na kortach tenisowych całego Trójmiasta. W weekendy lubi podróżować z Rodziną po całej Polsce, odwiedzając przy tym wszystkie napotkane średniowieczne zamki. Raz do roku opuszcza metropolię aby usiąść na tarasie domu położonego głęboko w lesie Ziemi Dobrzyńskiej.

Praktyka w Wydziale Ksiąg Wieczystych utwierdziła Andrzeja w zainteresowaniu nieruchomościami. Późniejsza praca w międzynarodowej korporacji przy wysoko budżetowych projektach pozwoliła nabyć doświadczenia w nierzadko trudnych negocjacjach. Działalność w branży motoryzacyjnej sprawiła, że Andrzej łatwo nawiązuje kontakty z Klientami, którzy doceniają jego indywidualne podejście.

mariusz andrzejczak - O NAS

Mariusz Andrzejczak
ekspert nieruchomości inwestycyjnych i gruntów

Mariusz Andrzejczak jestem rodowitym gdańszczaninem. Uczęszczał do sopockiego liceum.

Z branżą nieruchomości związany od 2006 roku. Obecnie jako ekspert nieruchomości inwestycyjnych i gruntów wyszukuje gruntów pod budowę osiedli w dużych miastach. Duże inwestycje, komercjalizacja, obrót powierzchnią komercyjną to jego domena. Pomaga też swoim klientom wprowadzać się do najlepiej skomunikowanych, zielonych dzielnic miasta Gdańska i Sopotu.

Nieruchomości w ujęciu szerokim to coś co kieruje jego działaniami. Ten człowiek, jak mało kto miał wpływ na pozytywną zmianę Gdańska. To dzięki niemu Pachołek jest znowu wizytówką miasta, możemy wypoczywać nad Stawem Młyńskim.

Mariusz jest równie skuteczny w biznesie jak i działaniach lokalnych.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

monikag - O NAS

Monika Grygieńć
ekspert nieruchomości premium

Monika Grygieńć  swoje doświadczenie biznesowe na przestrzeni lat budowała w wymagającej branży mediów, pracując w ogólnopolskich dziennikach – w “Gazecie Wyborczej” oraz “Rzeczpospolitej”. Zajmowała się przygotowaniem i realizacją kampanii marketingowych oraz innowacyjnymi działaniami z zakresu employer brandingu. Jednak to nieruchomości stały się jej pasją. W pracy charakteryzuje ją wysoka kultura osobista, punktualność oraz sumienność i zaangażowanie. Z łatwością nawiązuję kontakt, nawet z najbardziej wymagającym klientem. W życiu wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a możliwe wymagają jedynie czasu, dlatego nie boi się podejmować wyzwań i konsekwentnie dąży do realizacji założonego celu.

Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej kuchni i sportu, szczególnie upodobała sobie bieganie i tenis.

1 4 - O NAS

Kamil Kutyła
ekspert nieruchomości premium