O NAS

Misją PremiumState jest układanie portfeli inwestycyjnych naszym Klientom, w oparciu o nieruchomości premium. Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.

onas 1 - O NAS

Julia Lewandowska
właścicielka PremiumState

Julia Lewandowska jest ekspertem nieruchomości premium z 11-letnim doświadczeniem, nr licencji 16 218, doświadczony i utytułowany manager w międzynarodowej firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami premium oraz trener sprzedaży. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie, doktorantka badająca nieruchomości premium na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej. Prowadzi vlog PremiumState, w którym przybliża subskrybentom wiedzę oraz nowinki dotyczące rynku nieruchomości premium.

Nieruchomościami interesowała się od zawsze. Na studiach doradzała sąsiadom i znajomym jak skutecznie wynająć i przygotować umowę najmu pomiędzy stronami. Tak rozpoczęła swoją karierę w branży nieruchomości, płynnie tworząc z niej sposób na życie. Przez ostatnią dekadę przeprowadziła z sukcesem setki transakcji na rynku nieruchomości. Wykształciła wielu ekspertów nieruchomości. Dziś jest wsparciem dla swoich lojalnych klientów oraz koordynuje transakcje ekspertów PremiumState, Moniki, Tomasza, Andrzeja oraz Mariusza.

Prywatnie żona najsłynniejszego w Polsce oceanografa, przedsiębiorcy, naukowca i podróżnika Łukasza Lewandowskiego. Jako sport upodobała sobie rolki, na których jeździ przez okrągły rok, po ulubionych nadmorskich torach w Trójmieście. Można spotkać ją też na stoku narciarskim lub dobrej restauracji serwującą kuchnie gourmet i prosecco. Często wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym, jak na prawdziwego ambitnego leadera przystało, że po drugiej stronie lęku jest to, czego pragniemy.

Pragmatyczna. Kieruje się skutecznością, rozwojem, ambicją. Jest bezpośrednia, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym. Nieustannie się uczy. Zawsze znajdzie rozwiązanie nawet na pozór patowej sytuacji. Jej wizją jest odbiór Polski jako miejsca na mapie Europy, w którym warto prowadzić biznes i inwestować.

fullsizeoutput 730 - O NAS

Monika Kasprzak
starszy ekspert nieruchomości premium

Monika Kasprzak jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Nieustannie się uczy, ukończyła wiele kursów pomagających skutecznie obracać nieruchomościami, w tym projektowania wnętrz czy o sposobach wykorzystywania nowych technologii w wykończeniach wnętrz, w tym o jej ulubionych spiekach kwarcowych.

Nieruchomości zawsze były jej pasją i dochodem pasywnym. Zawodową pracę jako eksperta nieruchomości w PremiumState poprzedzało wieloletnie doświadczenie w biznesie. Ocenianie potencjału biznesowego wielomilionowych inwestycji w firmie, w której przepracowała ponad dekadę wykorzystuje przy negocjowaniu warunków dla swoich klientów.

W sezonie możesz spotkać ich na polu golfowym, a zimą… w Morzu Bałtyckim, gdyż Monika nie boi się wyzwań i jest aktywnym miłośnikiem najstarszego w Polsce klubu zrzeszającego ludzi zażywających zimowych kąpieli w morzu. Na co dzień troszczy się o swoje psy, w tym dwa Yorkshire Terriery, które wydały na świat kilka rodowodowych szczeniąt.

Monika wykorzystując swą wrodzoną empatię, wiedzę o nieruchomościach i doświadczenie w biznesie pomaga skutecznie sprzedać apartament czy dom i doradzić swoim klientom taki zakup, który przerasta ich oczekiwania.

fullsizeoutput 72b - O NAS

Tomasz Kucharski
starszy ekspert nieruchomości premium

Tomasz Kucharski jest ekonomistą i doświadczonym managerem. Nieustannie się kształci, aby jego klienci z przyjemnością wspominali zakup czy sprzedaż apartamentu czy rezydencji. Właśnie na jednym ze szkoleń prowadzonym przez dr Mateusza Grzesiaka poznał Julię Lewandowską i wówczas podjął decyzję o zmianie branży biznesowej.

Tomasz to entuzjasta wyjątkowych wnętrz i zapierających dech w piersiach widoków. Nic dziwnego, że decydując się na życie w Trójmieście wybrał za swoje miejsce apartament z widokiem na morze.

Nieruchomości były w jego rodzinie od zawsze. Bliska rodzina Tomasza zajmuje się budową luksusowych domów w jego ulubionej Australii, do której jeździ na urlopy, chyba, że akurat spędza je w zjawiskowym Laax, uprawiając narciarstwo wyczynowe.

Świetny strateg, swoje umiejętności rozwija grając z przyjaciółmi w szachy i gry logiczne. Głęboko zakorzeniony w biznesie. W swojej karierze zarządzał ponad 700 osobowymi zespołami sprzedażowymi, pracował w największych instytucjach finansowych na świecie. Dlatego świetnie układa portfele inwestycyjne swoim klientom.

Klienci uwielbiają z nim pracować. Zachowanie ponadprzeciętnego spokoju nawet w najbardziej krytycznych, emocjonalnych momentach, w których bez jego płynącego i spójnego spokoju w zachowaniu, głosie, argumentacji mogłoby dojść do eskalacji niepotrzebnego konfliktu. Przy takim ekspercie nieruchomości premium cały proces zakupu czy sprzedaży będzie powodował wrażenie najprzyjemniejszej przygody w życiu.

fullsizeoutput 729 - O NAS

Andrzej Dworzyński
ekspert nieruchomości premium

Andrzej Dworzyński absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Prawa i Administracji. Posiada bogate doświadczenie w pracy z ludźmi, w sprzedaży dóbr luksusowych i kierowaniu milionowymi projektami, potwierdzają to jego wyniki biznesowe, czy też dyplom Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. Spotkanie biznesowe z Julią Lewandowską sprawiło, że pożegnał dotychczasową branżę motoryzacyjną i postanowił dołączyć do elitarnego zespołu PremiumState.

Andrzej od najmłodszych lat zakochany w Bałtyku nie wahał się ani chwili kupując swoje pierwsze mieszkanie z widokiem na morze. Doświadczenie w nieruchomościach budował realizując z powodzeniem kolejne prywatne inwestycje, z których czerpie zyski pasywne do dziś. Obecnie prowadzi projekt badawczy związany z flipem na rynku nieruchomości wtórnych.

Miłośnik sportu i rekreacji, można go spotkać na kortach tenisowych całego Trójmiasta. W weekendy lubi podróżować z Rodziną po całej Polsce, odwiedzając przy tym wszystkie napotkane średniowieczne zamki. Raz do roku opuszcza metropolię aby usiąść na tarasie domu położonego głęboko w lesie Ziemi Dobrzyńskiej.

Praktyka w Wydziale Ksiąg Wieczystych utwierdziła Andrzeja w zainteresowaniu nieruchomościami. Późniejsza praca w międzynarodowej korporacji przy wysoko budżetowych projektach pozwoliła nabyć doświadczenia w nierzadko trudnych negocjacjach. Działalność w branży motoryzacyjnej sprawiła, że Andrzej łatwo nawiązuje kontakty z Klientami, którzy doceniają jego indywidualne podejście.