O NAS

Misją PremiumState jest układanie portfeli inwestycyjnych naszym Klientom, w oparciu o nieruchomości premium. Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.

jl - O NAS

Julia Lewandowska
właścicielka PremiumState®

Julia Lewandowska jest ekspertem nieruchomości premium z 13-letnim doświadczeniem, nr licencji 16218, doświadczony i utytułowany manager w międzynarodowej firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami premium oraz trener sprzedaży. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie, doktorantka badająca nieruchomości premium na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej. Prowadzi vlog PremiumState, w którym przybliża subskrybentom wiedzę oraz nowinki dotyczące rynku nieruchomości premium.

Nieruchomościami interesowała się od zawsze. Na studiach doradzała sąsiadom i znajomym jak skutecznie wynająć mieszkanie i przygotować umowę najmu pomiędzy stronami. Tak rozpoczęła swoją karierę w branży nieruchomości, płynnie tworząc z niej sposób na życie. Przez ponad dekadę przeprowadziła z sukcesem setki transakcji na rynku nieruchomości. Wykształciła wielu ekspertów nieruchomości. Dziś jest wsparciem dla swoich lojalnych klientów oraz koordynuje transakcje ekspertów PremiumState – Tomasza, Andrzeja, Moniki, Kamila oraz Piotra.

Prywatnie żona najsłynniejszego w Polsce oceanografa, przedsiębiorcy, naukowca i podróżnika Łukasza Lewandowskiego. Jako sport upodobała sobie rolki, na których jeździ przez okrągły rok, po ulubionych nadmorskich torach w Trójmieście. Można spotkać ją też w pracowni malarskiej – tworzenie sztuki uspokaja i uszczęśliwia ją oraz  posiadaczy jej obrazów. Często wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym, jak na prawdziwego ambitnego leadera przystało, że po drugiej stronie lęku jest to, czego pragniemy.

Pragmatyczna. Kieruje się skutecznością, rozwojem, ambicją. Jest bezpośrednia, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym. Nieustannie się uczy. Zawsze znajdzie rozwiązanie nawet na pozór patowej sytuacji.

tk - O NAS

Tomasz Kucharski
starszy ekspert nieruchomości premium

Tomasz Kucharski jest ekonomistą i doświadczonym managerem. Nieustannie się kształci, aby jego klienci z przyjemnością wspominali zakup czy sprzedaż apartamentu czy rezydencji. Właśnie na jednym ze szkoleń prowadzonym przez dr Mateusza Grzesiaka poznał Julię Lewandowską i wówczas podjął decyzję o zmianie branży biznesowej.

Tomasz to entuzjasta wyjątkowych wnętrz i zapierających dech w piersiach widoków. Nic dziwnego, że decydując się na życie w Trójmieście wybrał za swoje miejsce apartament z widokiem na morze.

Nieruchomości były w jego rodzinie od zawsze. Bliska rodzina Tomasza zajmuje się budową luksusowych domów w jego ulubionej Australii, do której jeździ na urlopy, chyba, że akurat spędza je w zjawiskowym Laax, uprawiając narciarstwo wyczynowe.

Świetny strateg, swoje umiejętności rozwija grając z przyjaciółmi w szachy i gry logiczne. Głęboko zakorzeniony w biznesie. W swojej karierze zarządzał ponad 700 osobowymi zespołami sprzedażowymi, pracował w największych instytucjach finansowych na świecie. Dlatego świetnie układa portfele inwestycyjne swoim klientom.

Klienci uwielbiają z nim pracować. Zachowanie ponadprzeciętnego spokoju nawet w najbardziej krytycznych, emocjonalnych momentach, w których bez jego płynącego i spójnego spokoju w zachowaniu, głosie, argumentacji mogłoby dojść do eskalacji niepotrzebnego konfliktu. Przy takim ekspercie nieruchomości premium cały proces zakupu czy sprzedaży będzie powodował wrażenie najprzyjemniejszej przygody w życiu.

pr pe - O NAS

Piotr Erdmann
ekspert nieruchomości premium

Piotr Erdmann jako rodowity gdańszczanin był naocznym świadkiem rozwoju gospodarczego i architektonicznego Gdańska. Wiele miejsc istotnych na trójmiejskiej mapie współtworzył – dobre restauracje. Skutecznie zarządzał zespołami ludzi i dbał o rozwój marek. Śródmieście czy Garnizon przez ostatnie lata były jego drugim domem. Z tego wrzeszczańskiego osiedla pozostało mu wiele relacji towarzyskich i biznesowych. Jest to też jedno z ulubionych osiedli Piotra.

Z racji współpracy z zamożnymi klientami, zajmował się też luksusowymi alkoholami, w tym inwestycyjnymi. Obecnie klientom uzupełnia portfel inwestycyjny w oparciu o nieruchomości klasy premium. Jak zawsze robi to pod wyśmienitym brandem. Doświadczenie biznesowe doprowadziło go do tego miejsca, gdzie teraz jest – ekspertem nieruchomości premium dla zadowolonych klientów PremiumState®.

Piotr to pół-maratończyk (niebawem maratończyk). Równie wytrwały jest w biznesie. Zadaniowy. Każdy klient, który poszukuje nieruchomości – znajduje ją z Piotrem w krótszym niż zakładał czasie. To również dzięki jego doskonałemu wyczuciu i zrozumieniu człowieka oraz znajomości topografii Trójmiasta.Podobnie z ofertami apartamentów – dba o nie i skutecznie wprowadza strategię sprzedaży mającą na celu znalezienie tego właściwego kupującego.

Wolny czas jaki udaje mu się wygospodarować spędza ze swoją rodziną, w tym dwiema córkami, często gotując wyśmienite potrawy.

kk - O NAS

Kamil Kutyła
ekspert nieruchomości premium

Do Trójmiasta, przez Półwysep Helski, z krainy zabytkowych perełek architektonicznych – z Lubelszczyzny, przywiodła go jego pasja – sporty wodne. Na półwyspie, zgodnie ze swoim wykształceniem, pracował jako instruktor. Jego empatia, cierpliwość i konstruktywne podejście do problemów, powodowało, że zawsze miał dużo pracy z klientami.

Gdy już osiadł na stałe w Trójmieście, podejmując pracę na całorocznym etacie, ambitnie nie przestawał myśleć o połączeniu tego co lubi najbardziej, pracy z ludźmi z wyzwaniami, z czymś co mógłby robić przez cały rok, a nie tylko sezonowo. W Juracie urzekały go też tamtejsze apartamentowce klasy premium. Pomyślał więc o pracy związanej z apartamentami. Obrót nieruchomościami wymaga specjalistycznej wiedzy, którą zaczął zdobywać w firmie zajmującej się obsługą najmu krótko i długoterminowego. Osiedla premium w Trójmieście poznał od podszewki. Wypracował też wiele relacji biznesowych. Po 5 latach w branży, również jako partner biznesowy zadowolonych klientów PremiumState® postanowił dołączyć do zespołu ekspertów nieruchomości premium. Tu z łatwością uzupełnia portfolio inwestycyjne klientom, z którymi wcześniej współpracował przy najmie. Potrafi wskazać zyskowne osiedla naszym klientom, jak i doradzić im przy wyborze idealnego miejsca do życia, tak że ten wybór jest trafny, przebiega z przyjemnością i zgodnie z misją firmy.

Prywatnie Kamila nadal możesz spotkać na Półwyspie albo w Rewie na windsurfingu , ”kajcie” lub morsującego na jednej z gdańskich plaż lub na placu zabaw ze swoim ukochanym synkiem Maksiem.

pr mw - O NAS

Mariusz Walas
ekspert nieruchomości premium

Niezwykle techniczne i analityczne podejście do tematu nieruchomości pozwala jemu i jego klientom trafnie w nie inwestować. To on zrobi bardzo szczegółową analizę gruntu inwestycyjnego, który zamierzasz nabyć, policzy skrupulatnie rentowność, znajdzie dla Ciebie bardzo zyskowną nieruchomość. Jeśli nie możesz sprzedać jakiejś nieruchomości – on znajdzie możliwość podniesienia jej wartości poprzez komercjalizację lub pomysł na takową. Osobiście jest w procesie deweloperskim. Posiada nieruchomości z wysoką stopą zwrotu. Kilkanaście lat temu ukończył studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Absolwent wielu szkoleń i warsztatów, w tym z flipów, inwestowania w grunty, wynajmu krótko i długoterminowego, zarządzania kwaterami pracowniczymi oraz jak zostać deweloperem i jak zarządzać budową w inwestycji deweloperskiej.

Zdobytą wiedzę wykorzystuje we własnych i rodzinnych inwestycjach. Teraz dzieli się nią z klientami PremiumState.

Pochodzi z południa Polski, kilka lat temu osiadł w Gdańsku na stałe, gdyż jak mówi jest w nim wszystko co potrzebne ludziom do szczęścia – zieleń, wzgórza, rzeki i morze oraz jest z kim robić biznes. Wolny czas spędza na przejażdżkach rowerowych po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i ulubionej Wyspie Sobieszewskiej. Można go spotkać również w dobrych restauracjach na Starym Mieście.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch dorosłych synów.

Mariusz skrupulatnie sprawdzi Twoją nieruchomość, w którą zamierzasz zainwestować.

pr kw - O NAS

Kacper Wandycz
ekspert nieruchomości premium