Nasi eksperci

Julia Lewandowska

właścicielka PremiumState®
Julia Lewandowska jest ekspertem nieruchomości premium z 15-letnim doświadczeniem, nr licencji 16218 (oraz legitymacja na Włochy), doświadczony i utytułowany manager w międzynarodowej firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami premium oraz trener sprzedaży. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie, obecnie kształci się na studiach MBA. Prowadzi vlog PremiumState, w którym przybliża subskrybentom wiedzę oraz nowinki dotyczące rynku nieruchomości premium.

Nieruchomościami interesowała się od zawsze. Na studiach doradzała sąsiadom i znajomym jak skutecznie wynająć mieszkanie i przygotować umowę najmu pomiędzy stronami. Tak rozpoczęła swoją karierę w branży nieruchomości, płynnie tworząc z niej sposób na życie. Przez ponad dekadę przeprowadziła z sukcesem setki transakcji na rynku nieruchomości. Wykształciła wielu ekspertów nieruchomości. Dziś jest wsparciem dla swoich lojalnych klientów oraz koordynuje transakcje ekspertów PremiumState.

Prywatnie żona najsłynniejszego w Polsce oceanografa, przedsiębiorcy, naukowca i podróżnika Łukasza Lewandowskiego. Jako sport upodobała sobie rolki, na których jeździ przez okrągły rok, po ulubionych nadmorskich torach w Trójmieście. Można spotkać ją też w pracowni malarskiej – tworzenie sztuki uspokaja i uszczęśliwia ją oraz posiadaczy jej obrazów. Często wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym, jak na prawdziwego ambitnego leadera przystało, że po drugiej stronie lęku jest to, czego pragniemy.

Pragmatyczna. Kieruje się skutecznością, rozwojem, ambicją. Jest bezpośrednia, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym. Nieustannie się uczy. Zawsze znajdzie rozwiązanie nawet na pozór patowej sytuacji.

Piotr Erdmann

starszy ekspert nieruchomości premium
Piotr Erdmann jako rodowity gdańszczanin był naocznym świadkiem rozwoju gospodarczego i architektonicznego Gdańska. Wiele miejsc istotnych na trójmiejskiej mapie współtworzył – dobre restauracje. Skutecznie zarządzał zespołami ludzi i dbał o rozwój marek. Śródmieście czy Garnizon przez ostatnie lata były jego drugim domem. Z tego wrzeszczańskiego osiedla pozostało mu wiele relacji towarzyskich i biznesowych. Jest to też jedno z ulubionych osiedli Piotra.

Z racji współpracy z zamożnymi klientami, zajmował się też luksusowymi alkoholami, w tym inwestycyjnymi. Obecnie klientom uzupełnia portfel inwestycyjny w oparciu o nieruchomości klasy premium. Jak zawsze robi to pod wyśmienitym brandem. Doświadczenie biznesowe doprowadziło go do tego miejsca, gdzie teraz jest – ekspertem nieruchomości premium dla zadowolonych klientów PremiumState®.

Piotr to maratończyk. Równie wytrwały jest w biznesie. Zadaniowy. Każdy klient, który poszukuje nieruchomości – znajduje ją z Piotrem w krótszym niż zakładał czasie. To również dzięki jego doskonałemu wyczuciu i zrozumieniu człowieka oraz znajomości topografii Trójmiasta.Podobnie z ofertami apartamentów – dba o nie i skutecznie wprowadza strategię sprzedaży mającą na celu znalezienie tego właściwego kupującego.

Wolny czas jaki udaje mu się wygospodarować spędza ze swoją rodziną, w tym dwiema córkami, często gotując wyśmienite potrawy.

Kacper Wandycz

ekspert nieruchomości premium
Kacper lubi swoją pracę, gdyż jako człowiek rozkochany w Trójmieście, uwielbia przechadzać się po mieście, wsród zabytkowych kamienic i nowoczesnych apartamentowców, mijając dobre restauracje, tak bliskie jego sercu, zarażając miłością do Gdańska, Gdyni czy Sopotu swoich klientów, pragnących zamieszkać czy zainwestować w tej części Polski.

Klienci bardzo cenią sobie doradztwo Kacpra. Potrafi on zapoznać ich z miastem od takiej strony jakiej jeszcze nie znali oraz wskazać ich wymarzony dom. Jest to z reguły bardzo trafnie wybrana nieruchomość ze względu na empatię tego eksperta.

Ten człowiek poznał wiele dużych miast, wcześniej żył i pracował we Wrocławiu, Londynie, a nawet na Zanzibarze. Jego sercu bliskie są dobre restauracje, gdyż znaczną część zawodowego życia spędził właśnie w tej branży, zarządzając znanymi miejscami na mapie gastronomicznej wyżej wymienionych miast. Tu właśnie zdobył doświadczenie w kontakcie z klientem premium.

Znajomości z całego świata i kontaktowość Kacpra powodują, że często gości znajomych w swoim obecnym miejscu na ziemi. W pracy zaraża klientów magiczną architekturą hanzeatyckiego Gdańska, modernistycznej i marynistycznej Gdyni czy secesyjnego Sopotu, po pracy robi to samo, lecz częściej można go spotkać już na dobrej kolacji w klimatycznym miejscu.

Jeśli chcesz znaleźć klimatyczną nieruchomość w Trójmieście i poznać zalety lokalizacji przedstawione przez człowieka, który jest tu z wyboru – skontaktuj się z ekspertem nieruchomości premium – Kacprem Wandycz.

Lidia Papciak

perito ed esperto immobiliare sul mercato italiano
Lidia już 30 lat temu zakochała się w Kalabrii. Tu mieszka, wychowuje 4 synów. Zna tę część Italii jak „własną kieszeń”. Zna też ludzi, procedury urzędowe – potrafi wszytko zorganizować i dopilnować. Doskonale wie, na którym osiedlu warto zamieszkać, a na którym nie czynić inwestycji. Gdzie zjeść najlepsze owoce morza, gdzie spłynąć kajakiem. Wskaże też Ci najpiękniejsze plaże w rejonie i inne miejsca, które mogą Cię zainteresować.

Od początku swojego pobytu we Włoszech zajmowała się sprzedażą i biznesem. Swoje kontakty, doświadczenie, empatię i przedsiębiorczość wykorzystuje w pomocy Polakom w wyborze i zakupie nieruchomości. Klientom towarzyszy przy całej procedurze. Jest z klientem na prezentacji, przy akcie notarialnym, oferuje pomoc w ewentualnym remoncie, a potem najmie i obsłudze turystów. Lidię też możesz spotkać na Uniwersytecie w Cosenzie, gdzie realizuje swoje marzenie ukończenia studiów z zakresu dietetyki. Po kontakcie z Lidią nie sposób nie zakochać się w Kalabrii i nie poczynić tu inwestycji. Nie tylko nasi klienci się o tym przekonali, ale sama szefowa PremiumState®.

Artur Walas

ekspert nieruchomości premium

Artur Walas rodowity gdańszczanin. Po wielu latach pracy w branży nieruchomości od podszewki, czyli od etapu projektowania, współpracy z deweloperami, urzędami - wychodzi na zewnątrz - do klientów. Związał się z firmą zajmującej się obrotem nieruchomościami w Trójmieście i w słonecznej Italii z PremiumState®. W pracy, podobnie jak w sporcie, który uprawia - amatorska drużyna piłki nożnej - gra zespołowo. We współpracy z innymi ekspertami nieruchomości premium pomaga znaleźć wymarzony dom czy apartament, sprzedać nieruchomość oraz ułożyć portfel inwestycyjny w oparciu o nieruchomości. Jego ogromna wiedza, cierpliwość i empatia oraz ambicja prowadzą go i jego klientów do sukcesu. Pierwszą swoją transakcję przeprowadził w 20. dniu pracy i nie zwalnia tempa. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, z którymi spędza każdą wolną chwilę.
 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram