ZJEDŹ WINDĄ NA PLAŻĘ LUB PODZIWIAJ WIDOK MORZA Z APARTAMENTU

  • Typ nieruchomości: Apartament
  • Typ oferty: Sprzedaż
  • Adres: Via Riviera Azzurra, 43, Cirella, Prowincja Cosenza, Włochy, Cirella, Włochy
  • Udogodnienia: Winda
  • Rok budowy: 2018
  • Powierzchnia: 70 m2 m²
  • Ilość pokoi: 2
  • Piętro: 1/3

Opis

Zjedź windą na plażę lub podziwiaj widok morza z apartamentu.

Cirella di Diamante Via Riviera Azzurra, przy zatoce Riviera Azzurra. Urządzone oraz z bezpośrednim dostępem do plaży (za omocą schodów lub windy!) i do Lido Agave. Każdy apartament z widokiem na morze z dużymi oknami (3- szybowymi), które doświetlają wnętrza i przedstawiają kojące, ruchome obrazy  – to Zatoka Policastro.

Do apartamentowca wchodzisz przez recepcję, lub podjeżdżasz autem pod budynek i wraz z walizkami wjeżdżasz na piętro, gdzie jest Twój apartament.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z  aneksem kuchennym, głównej sypialni z łazienką, tarasu i komórki lokatorskiej na tym samym piętrze (z przyłączami wodnymi i prądu – można tam urządzić pralnię)

Apartamenty wyposażone w klimatyzację (wkomponowaną w ścianę) , system alarmowy, monitoring, windę.  wyposażenie zewnętrzne, podłogi, łazienki i wyposażenie wewnętrzne najwyższej jakości. Mieszkanie wyposażone, możesz wprowadzić się „z walizką” i cieszyć się morzem.

Doskonała inwestycja lub drug dom wakacyjny.

To świetna baza wypadowa na inną plażę (a w okolicy są „złote piaski”, plaża jak na Bałtyku, skaliste, otoczakowe itp…) W 40 minut dotrzesz do winiarni, w góry. Na najbliższy stok narciarski dojedziesz w około godzinę, a w 3 do stoku z widokiem na morze … W okolicy są termy, genialne restauracje. Każda starówka jest inna. Warto zobaczyć choć część z nich.

Kalabria – to tu morze styka się z górami, opuncja rośnie obok palmy i dębu, jest słonecznie i zielono przez cały rok. Do połowy listopada kąpiele w morzu to przyjemność (nie morsowanie). To rejon powoli odkrywany przez obcokrajowców, gremialnie odwiedzany przez Włochów. Italia charakteryzuje się świetną infrastrukturą, kolej – połączenie z 2 lotniskami,  Neapol i Lamezia Terme, autostrady.

Pomożemy Ci w całej procedurze od „a do z”, czyli od od prezentacji i pomocy z dokumentami do  tłumaczenia na akcie notarialnym. Zajmujemy się też wynajmem krótkoterminowym i długoterminowym.

cena 205 000 euro.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mapa

205.000 EURO
Zobacz na mapie

Jesteś zainteresowana/y?

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram