Funkcjonalne mieszkanie z niesamowitym widokiem

  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Typ oferty: Sprzedaż
  • Adres: , Scalea, Włochy
  • Udogodnienia: Miejsce parkingowe, Taras, Klimatyzacja, Balkon
  • Łazienki: 2
  • Powierzchnia: 50 m²
  • Ilość pokoi: 3
  • Sypialnie: 2

Opis

Scalea to miejscowość położona w południowej części Włoch, w Kalabrii, która łączy w sobie piękno Morza Tyrreńskiego i Apenin.

Jest to, więc, idealne miejsce dla osób uwielbiających wodne szaleństwa, jak i tych, które lubią zmęczyć się na górskich szlakach. Co więcej, Scalea stanowi idealną bazę wypadową, gdyż znajdująca się tu stacja kolejowa oferuje połączenia do wielu innych atrakcyjnych miast, czy też najbliższych lotnisk w Lamezii Terme i Neapolu, co sprawia, że nie sposób się tutaj nudzić. 

To właśnie tu, w Scalei, znajduje się mieszkanie, które pozwala nacieszyć oko widokiem gór i morza. Na jednym z dwóch tarasów przynależnych do nieruchomości znajduje się huśtawka, która z pewnością umili domownikom czas spędzany w promieniach słońca. Z kolei drugi taras jest idealną przestrzenią do wspólnych posiłków, gdyż sąsiaduje z wyposażoną kuchnią na świeżym powietrzu. Znajduje się tu również prysznic, dzięki któremu można zmyć z siebie piasek, mimowolnie przynoszony z plaży, zanim wejdziemy do domu.

Kolejną zaletą mieszkania jest otwarta kuchnia, w której został zamontowany nowy zlew, połączona z przestronnym salonem, w którym oprócz kanapy z funkcją spania, można bez problemu ulokować dodatkowe łóżko. Tuż obok znajduje się sypialnia, mieszcząca pojemną szafę i łóżko piętrowe, dzięki czemu mieszkanie jest przystosowane do przyjęcia wielu gości. Mamy tu również bardzo komfortową sypialnię z dwuosobowym łóżkiem i prywatną toaletą.

Nie da się ukryć, że jest to niezwykle funkcjonalna przestrzeń, która zaprasza nie tylko swą rodzinną atmosferą, ale także skłania do korzystania z morskich oraz górskich uroków Kalabrii.

Przekonaj się sam!

Mapa

67.000 EURO
Zobacz na mapie

Jesteś zainteresowana/y?

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram