Acquapessa

  • Typ nieruchomości: Apartament
  • Typ oferty: Sprzedaż
  • Adres: via Rifugio, Acquapessa, Włochy
  • Udogodnienia: Balkon
  • Łazienki: 2
  • Powierzchnia: 70 m²
  • Ilość pokoi: 2

Opis

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu starówki. Z każdego mieszkania możesz podziwiać błękitne morze. Dwie łazienki, dwa pokoje, jedna kuchnia. Balkony z widokiem na morze. Na samym dole (pod 1. poziomem mieszkania jest magazyn/ schowek). To świetne miejsce na spędzenie emerytury, jako 2 dom czy zyskowna inwestycja. Kilka kroków od domu masz bar z nieosłoniętym widokiem na błękit morza Tyreńskiego. Plaża spacerem jest w zasięgu kilkunastu minut. Rejon jest niezwykle atrakcyjny. W Kalabrii morze styka się z górami. Genialna kuchnia i przeróżne starówki, każdy znajdzie coś dla siebie. W Acquapessa jest stacja kolejowa, na której zatrzymuje się większość pociągów jadących z Lamezia Terme i Neapol (gdzie są najbliższe lotniska). Pomożemy Ci w całej procedurze zakupu, od prezentacji (na żywo lub zdalnie) do pomocy z przygotowaniu dokumentów Codice Fiskale, tłumaczeniu, przepisaniu liczników, ewentualnym remoncie, dekoracji, najmie i obsłudze turystów.

Naszym klientom pomagamy od A do Z. Czyli od zorganizowania prezentacji wybranej oferty, badanie potrzeb klienta, doradztwo, proaktywne poszukiwanie podobnych, spełniających oczekiwania ofert. Współpracę z innymi sprawdzonymi agencjami nieruchomości (prezentacja nie tylko swoich ofert). Pomoc w wyrobieniu CodiceFiscale. Przygotowanie umowy przedwstępnej. Tłumaczenie u notariusza. Ewentualna reprezentacja u notariusza. Pomoc w przeniesieniu liczników. Pomoc w remoncie. Obsługa wynajmu mieszkania. 

Mapa

50,000 EURO
Zobacz na mapie

Jesteś zainteresowana/y?

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram