USŁUGI

Czym się zajmujemy?

Sprzedamy Twoją nieruchomość dla Ciebie, gdy Ty w tym czasie będziesz zajmował się swoim biznesem czy odpoczynkiem po pracy – rynek wtórny i rynek pierwotny

Jesteś właścicielem apartamentu czy domu, którego już nie potrzebujesz? Nie masz czasu:  wycenić, przygotować oferty, odbierać telefonów i prezentować swojej nieruchomości, a potem zorganizować dokumentów do sprzedaży?

Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie.

A może dałeś ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości, a dzwonią do Ciebie sami pośrednicy, którzy chcą poznać ofertę? Powierz swoją ofertę ekspertowi nieruchomości premium, który będzie za Ciebie odbierał telefony od pośredników i klientów, a na prezentacji pojawi się z konkretnym klientem i przeprowadzi z Tobą transakcję sprzedaży oszczędzając Twój czas!

Jesteś inwestorem i budujesz osiedle i potrzebujesz dotrzeć do zamożnego klienta – skontaktuj się z nami.

Dokonaj zakupu nieruchomości z nami, takiej, której nie będziesz chciał za chwilę sprzedawać – rynek pierwotny i wtórny

Szukasz wyjątkowej nieruchomości, w której będziesz mógł zamieszkać, albo chcesz posiadać apartament wakacyjny, w którym będziesz mógł wypoczywać wraz z rodziną?

Posiadamy w ofercie nieruchomości z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Dodatkowo mamy know how w poszukiwaniu nieruchomości, które spełnią Twoje oczekiwania. Nie musisz spotykać się z wieloma pośrednikami, Twój skuteczny, lojalny ekspert nieruchomości premium w razie potrzeby będzie kontaktował się z osobami fizycznymi, deweloperami i pośrednikami za Ciebie.

Skupiamy się na indywidualnej obsłudze odpowiedniego klienta – począwszy od biznesmenów, chcących dobrze zainwestować swoje zasoby finansowe, poprzez szukających wyjątkowości i spokoju rozpoznawalnych ludzi, aż na osobach skupionych na nabyciu jak najlepszej nieruchomości w dobrym sąsiedztwie. Dostarczamy Ci w Premium Properties dokładnie tego czego potrzebujesz i oczekujesz, a udaje się nam to, bo kierujemy się uczciwością, jesteśmy skupieni tylko na wybranych nieruchomościach w prestiżowych lokalizacjach i rozumiemy potrzeby ludzi, którzy nam ufają.

Zainwestuj w rentowną nieruchomość w Polsce – rynek wtórny, pierwotny, aparthotele

Każdy chce być rentierem, zamożni Polacy dążą do tego stanu, a 67% z nich posiada już conajmniej jedną nieruchomość na wynajem. Myślisz o rozpoczęciu układania portfela inwestycyjnego w oparciu o te aktywa ? Słusznie, nieruchomości są kilka krotnie bardziej zyskowne niż produkty bankowe. Są też bezpieczne. Nie chcesz się zajmować najmem tej nieruchomości, mamy też bezobsługowe apartamenty. Dowiedz się ile środków wystarczy zainwestować, żeby mieć status rentiera.

Wynajmij z nami

Jesteś właścicielem apartamentu premium? Nie chcesz wynająć go przypadkowej osobie? Współpracujemy z przedsiębiorcami i firmami, którzy poszukują dla managerów wyższego szczebla i innych pracowników kontraktowych apartamentów. Masz gwarancję, że w Twojej nieruchomości zamieszka solidny płatnik.