Taras na dachu, balkon - kompaktowe mieszkanie

  • Typ nieruchomości: Apartament
  • Typ oferty: Sprzedaż
  • Adres: via Antonino de curtis, Scalea , Włochy
  • Udogodnienia: Balkon
  • Łazienki: 1
  • Powierzchnia: 32 m²
  • Ilość pokoi: 2

Opis

Odrestaurowany budynek. Mieszkanie na 3 piętrze (z 3.) Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 32m2.

Salonik, kuchnia, mała sypialnia, balkon i schody prowadzące  z balkonu na dach, gdzie masz doprowadzone przyłącza wodne oraz prąd. Możesz urządzić pełnowartościowe miejsce, swoją prywatną plażę. 

Calabria to region, w którym znajdziesz plaże z odznaczenie Błękitnej Flagi -  to prestiżowy tytuł, który co roku przyznawany jest najczystszym i najpiękniejszym plażom na całym świecie. Tu powietrze też jest czyste, jeśli chcesz zamieszkiwać w tym zdrowym miejscu, lub przyjeżdżać na wakacje, masz taką możliwość.

Zadbaj o siebie, swoje zdrowie i swoich bliskich. 

Scalea, jako miasto położone w regionie Calabria, oferuje wiele atrakcji turystycznych i kulturalnych. Region ten słynie z pięknych plaż, malowniczych gór, urokliwych wiosek i pysznej kuchni włoskiej. Calabria jest również znanym ośrodkiem sportów wodnych, takich jak nurkowanie i żeglarstwo. Dla miłośników historii i kultury region ten posiada wiele zabytków i muzeów do zwiedzania.

 Pomożemy Ci w całej procedurze zakupu, od prezentacji (na żywo lub zdalnie) do pomocy z przygotowaniu dokumentów Codice Fiskale, tłumaczeniu, przepisaniu liczników, ewentualnym remoncie, dekoracji, najmie i obsłudze turystów.

Naszym klientom pomagamy od A do Z. Czyli od zorganizowania prezentacji wybranej oferty, badanie potrzeb klienta, doradztwo, proaktywne poszukiwanie podobnych, spełniających oczekiwania ofert. Współpracę z innymi sprawdzonymi agencjami nieruchomości (prezentacja nie tylko swoich ofert). Pomoc w wyrobieniu CodiceFiscale. Przygotowanie umowy przedwstępnej. Tłumaczenie u notariusza. Ewentualna reprezentacja u notariusza. Pomoc w przeniesieniu liczników. Pomoc w remoncie. Obsługa wynajmu mieszkania. 

Mapa

24,000 EURO
Zobacz na mapie

Jesteś zainteresowana/y?

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram