Przestronne mieszkanie z dużym balkonem

 • Typ nieruchomości: Apartament
 • Typ oferty: Sprzedaż
 • Adres: Via Tommaso Campanella, Scalea, Włochy
 • Udogodnienia: Balkon
 • Łazienki: 2
 • Rok budowy: 1981
 • Powierzchnia: 90 m²
 • Ilość pokoi: 3
 • Piętro: 2
 • Sypialnie: 3

Opis

Wyobraź sobie ciepłe cappuccino i pyszne cornetti na śniadanie… Promienie porannego słońca tańczące na balkonie… Nie, wcale nie jesteś w kawiarni. Jesteś u siebie. To nie koniec. Z balkonu wchodzisz do słonecznej kuchni, w której Twoje zmysły pobudza aromatyczna fileja z ndują. 

Patrzysz na zegar - czas na spacer zabytkowymi uliczkami starego miasta, a może plażą, tak długą i szeroką, że zaczyna Ci brakować tchu, żeby przejść ją całą. Pamiętaj, że masz ze sobą ręcznik - rozłóż go, połóż się, posłuchaj szumu fal i odpocznij. Co to za dźwięk? Motorówka. Też chcesz spróbować. Przy okazji dowiadujesz się, że Scalea to bardzo często odwiedzane miejsce właśnie ze względu na możliwość uprawiania różnorakich sportów wodnych. Czujesz pod stopami miękki piasek, rozglądasz się dookoła, a słońce ogrzewające Twe barki, przypomina o swej obecności, i wiesz, że to nie jedyny powód popularności tego wyjątkowego miejsca. Wtedy przypominasz sobie kolejną zaletę miasta - wyśmienita kalabryjska kuchnia. Myśl o filei, a może jej zapach, prowadzi Cię do Twojego apartamentu.

Siesta. Kierujesz się do swojego pokoju, a reszta Twoich towarzyszy zajmuje pozostałe pokoje. Na szczęście unikacie walki o dostęp do łazienki, bo masz je aż dwie.

Po drzemce zastanawiasz się, co dalej. Jest tyle do zobaczenia, spróbowania, skosztowania… Nagle uśmiechasz się pod nosem, bo wiesz, że nie musisz martwić się czasem. Jesteś u siebie. Możesz zostać, jak długo chcesz, nie obawiając się o koszty najmu noclegu wakacyjnego na atrakcyjnym południu Włoch. Tylko po co ograniczać się tylko do lata, gdy dane nam są jeszcze kolejne trzy pory roku. Co jak co, ale w tej części kraju nie możesz narzekać na pogodę.

Myślisz o jutrzejszym dniu. Wiesz, że Scalea to nie jedyny diament w koronie Kalabrii. Na szczęście w mieście jest stacja kolejowa, która pozwoli Ci dostać się do wielu miejsc w regionie i poza nim, jak na przykład do Neapolu, w którym wylądował Twój samolot. Następnym razem możesz skorzystać z lotniska w Lamezi Terme, które znajduje się jeszcze bliżej miasteczka.

Podoba Ci się taka wizja? Wiedz, że taki scenariusz nie musi trwać jedynie w sferze Twoich marzeń. Daj się porwać urokowi Scalei i zagraj główną rolę w tej historii.

Rzuty nieruchomości

Mapa

120.000 EURO
Rzuty nieruchomości
Zobacz na mapie

Jesteś zainteresowana/y?

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram